Elif Dizisi Reyhan Kaç Yaşında Çağla Şimşek Kimdir

Elif Dizisi Reyhan Kaç Yaşında Çağla Şimşek Kimdir

919 views

Kanal 7 televizyonlarında beğenilerek izlenen Elif dizisi için yeni sezon bölümleri hazırlandı. Çok yakın bir zamanda izleyici ile buluşacak olan dizi yepyeni oyucuları ile karşımıza çıkacak. Elif dizisi 4. Sezonu ile izleyicisi ile buluşacak.3. sezonun son bölümünde yaşanan hüzünlü olaylar gündeme damgasını vurmuş izleyici hazin bir hisse kapılmıştı. Yeni sezonda yeni oyuncuların dahil olduğu Elif dizisi bu yıl yeni sezonda büyük bir merak ile bekleniyor.

Diziye yen dahil olacak olan oyuncular arasında Çağla Şimşek isimli oyuncumuzda yer alıyor. Reyhan karakteri ile karımıza çıkacak olan Çağla Şimşek hakkında izleyicilerin merakla beklediği hayatı ve biyografisi hakkındaki bilgileri sizler için araştırdık. Daha önceki yıllarda Küçük Gelin dizisinde Zehra karakteri ile milyonların gönlüne taht kuran küçük oyuncumuz, şimdi yeni dizisinde yeni sezonda yeniden hayranlarının karşısına çıkacak.

Elif dizisi Reyhan kimdir?

Dizide hakkında sahip çıkan kendini ezdirmeyen güçlü bir kızı canlandıracak.

Çağla Şimşek kimdir?

Kendisini Küçük Gelin dizisinden tanıdığımız Zehra karakteri ile iyi bir çıkış yakalayan Çağla Şimşek 2001 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Samsunlu olan güzel oyuncumuz küçük yaşlardan itibaren bu alanda eğitim görmüştür. Özel Uğur Anadolu Lisesini tamamlayan Çağla Şimşek birçok dizi projesinde rol aldı. Reklam sektöründe de rol alan oyuncu 20’den fazla reklam ile izleyici karşısına çıkmıştır.