Elif Dizisi Tarık Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı

Elif Dizisi Tarık Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı

7.666 views

Elif Dizisi Tarık Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı Kanal 7 ekranlarında yayın hayatına devam eden günlük diziler arasında yer alan Elif dizisinden bilgiler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin kötü karakterlerinden olan Tarık karakteri ile ilgili bilgiler haberimizde..

 

Her bölümü merakla takip edilen Elif dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Minik Elif’in yaşadığı zorlukları ele alan ve 4.sezonuna merhaba diyen Elif dizisinin kötü karakterlerinden olan Tarık karakterini sizler için daha da yakından tanıdık.

Melek ve Yusuf öldükten sonra mecburen Tarık’ın yanında kalmaya başlayan Elif Tarık tarafından büyük bir baskı görüyor. Tarık karakterini canlandıran oyuncu ise Murat Prosçiler. Ünlü oyuncu son olarak Baba Candır dizisinde Kadir karakteri ile sevenlerinin karşısında olmuştu.

 

Elif Dizisi Tarık Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı

Elif dizisinin kötü karakterlerinden olan Tarık karakterini canlandıran Murat Prosçiler 24 Kasım 1975 tarihinde dünyaya gelmiştir ve 42 yaşındadır. 85 kilo ağırlığında ve 1.74 boyunda olan  Murat Prosçiler İstanbul doğumludur.

1997 yılında İlişkiler dizisinde rol alan ve ilk kez oyunculuğa adım atan Murat Prosçiler Galip Derviş, 20 Dakika, Kavak Yelleri, Emret Komutanım, Bir Çocuk Sevdim gibi önemli yapımlarda rol almıştır.

Murat Prosçiler Elif dizisinden önce ise TRT1 ekranlarında yayınlanan Baba Candır dizisinde oynamıştır.