Elif Dizisi Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu 2018 Yeni Gelen Oyuncular

Elif Dizisi Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu 2018 Yeni Gelen Oyuncular

1.097 views

Kanal 7 ekranlarının beğenilen dizisi Elif 2017-2018 yeni sezonda devam edecek. 3 sezondur 600’ü Aşkın bölümleri ile izleyiciden tam not almayı başaran Elif dizisi reytinglerde hiç azalma olmadan yalnızca ülkemizde değil aynı zamanda farklı ülkelerde de gösterime giriyor. Elif dizisinin iyi bir çıkış yakalaması konusu kadar dizide rol alan oyuncuların performansına da bakıyor. Elif dizisi 2017-2018 yeni sezon kiloları sizler için sayfamızda aktarıldı.

Elif dizisi 2017-2018 sezonunda yepyeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkacak dizi yeni bölümleri de farklı değişikliklere gitti. Daha çok reyting almak için hedefini yüksek tutan Elif dizisi yapımcıları büyük bir çaba ile yeni sezona hazırlanıyor. Kanal 7 tarafından Green yapımı yaptırılan ve 3 sezonluk ve etik grafikleri ile kanal 7’de beğenilen günlük dizisinin başarılı yapımcısı İnci Gülen Orar, dizinin 3 sezon finali ile birlikte kamera arkası 2000 önemli ve çalışma içerisine gireceğini medya üzerinden kamuoyuna duyurdu,

Kanal 7 ekranlarında bir anda parlayan dizi haline gelen Elif dizisi 30 a yakın İslam ülkesinde de yayınlanıyor ve taleplerini devam etmesi üzerine kanal 7’de sözleşmesi uzatılan dizi yepyeni bölümleri ile izleyicilerin beğenisini kazanacak gibi görünüyor.

Elif dizisi 2017-2018 yeni sezonda ine heyecanlı bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyecek İnci Gülen Orar dizi hakkında 4. sezon için şunları söyledi: Elif dizisi tam 30 ülkeye satıldı ve çok beğenildi.  “Green yapım olarak Elif isimli günlük dizi filmde önemli bir başarı elde ettik, birçok oyuncu bizle yıldızını parlattı ve bugüne kadar her oyuncumuz üzerine düşeni başarıyla yerine getirdi, başarımızın sırlarından biride doğru oyuncuları seçmekti. Dizimiz sezon finali yapmasıyla birlikte senaryo ekibiyle sıkı bir kampa gireceğiz ve Elif fanatikleri yeni katılan oyuncular ve hikâyesiyle diziden kopamayacaklar”