Elif Dizisi Yunus Kaç Yaşında Cenay Türksever Kimdir

Elif Dizisi Yunus Kaç Yaşında Cenay Türksever Kimdir

576 views

Elif dizisi 4. sezon bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümleri için gün sayan izleyiciler heyecanlı bekleyiş ile devam ettiriyor. Elif dizisi için diziye yeni oyuncular dahil edilmesi hedefleniyor. Dizinin Kanal 7 ekranlarında 561. bölümü ile yeniden izleyici karşısına çıkacağı gün heyecanla beklenirken diziye dahil edilen yeni oyuncu Cenay Türksever oldu. Yunus karakterini canlandıracak olan Cenay Türksever kimdir sevgilisi var mı hayatı ve biyografisi hakkında merak edilen detayları sizler için sayfamıza paylaştık.

Cenay Türksever kimdir

Uzun zamandır modellikle meşgul olan yakışıklı oyuncumuz Cenay Türksever Elif dizisinde Yunus karakterini canlandıracak. Kendisi hakkında yaptığımız araştırmalar sonucu İnternette çok fazla bilgi bulunmuyor ancak iç dünyasında yaşayan ve içine kapanık olan bir karakter diyebiliriz. 4 yıldır profesyonel olarak modellik yapan oyuncu aynı zamanda oyunculuk eğitimi de almıştır .

Cenay Türksever‘in başlangıçta ilgilenilmiş olduğu meslek ise modellikti. Eski bir model olan oyuncu senelerdir model olarak çalışmakta. Yeni oyunculuğa geçmiş olduğu için her hangi bir bilgisi şuan da elimizde olmayan Cenay Türksever’e yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

Elif dizisi diğer oyuncularına baktığımızda İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ gibi oyuncuların yer aldığını görüyoruz.