Emlak Avcıları Yarışması Ne Zaman Başlıyor?

Emlak Avcıları Yarışması Ne Zaman Başlıyor?

226 views

Emlak Avcıları Yarışması Ne Zaman Başlıyor? Acun Ilıcalı önderliğindeki TV8 ekranlarından yepyeni bir yarışma programı daha geliyor. Yurt dışında en çok izlenen formatlar arasında yer alan Emlak Avcıları yalında ülkemizde de yayınlanmaya başlıyor. İşte detaylar..

 

Survivor, Yetenek Sizsiniz, Göz6, O Ses Türkiye gibi formatlarla birlikte ülkemizde başarıdan başarıya koşan ve her programı izlenme rekorları kıran Acun Ilıcalı’dan yepyeni bir yarışma programı daha geliyor. TV8’i satın aldıktan sonra kanalın ivmesini yükselten Acun Ilıcalı’nın yeni formatı Emlak Avcıları olacak.

Yurt dışında bir çok ülkede House Hunters ismiyle reyting rekorları kıran bu formatta yarışmacılar müşterilerine her gün 3 ev gösterecekler. Bu evlerin kiralanması veya satılması durumunda yarışmacılar hanelerine ekstra puan yazdıracaklar.

Kazandıkları bu puanların ardından da hafta sonunda puan durumuna bakılacak. En çok puan toplayan yarışmacı 10 bin liranın sahibi olacak.

 

Emlak Avcıları Yarışması Ne Zaman Başlıyor?

Acun Ilıcalı’nın yurt dışından ülkemize getireceği ve merakla beklenen format olan Emlak Avcıları’nın yayın tarihi ve hangi gün yayınlanacağı da netlik kazandı.

TV8 ekranlarının yeni reyting kozlarından olacak Emlak Avcıları yarışması ilk bölümü ile 25 eylül pazartesi günü saat 10.45’de TV8 ekranlarında olacak.

25 Eylül Pazartesi günü ilk bölümü ile yayınlanacak olan Emlak Avcıları hafta içi her gün TV8 ekranlarında olmaya devam edecek. Gelişmeleri sizler için aktarmaya devam edeceğiz.