Engin Altan Düzyatan Diziden Ayrılıyor mu?Ama Neden?

Engin Altan Düzyatan Diziden Ayrılıyor mu?Ama Neden?

198 views

Diriliş Ertuğrul dizisi muhteşem sahneleri ile izleyicinin beğenisini kazanan tarihi diziler arasında ilk sıralarda yer alıyor.Dizinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan diziden ne zaman ayrılacak merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey Engin Altan Düzyatan tarafından canlandırılıyor sezon finali öncesi Engin Altan Düzyatan’ın diziden ayrılıp yerine başka bir oyuncu gelmesi bekleniyor. Ertuğrul Bey’in yaşadığını başka bir oyuncu canlandıracak. Peki bunlar hangi tarihte gerçekleşecek işte detaylar.

Diriliş Ertuğrul dizisi bildiğiniz gibi tarihi tam anlamı ile yansıtmaya çalışan muhteşem dizilerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Diriliş Ertuğrul dizisinde Halime Hatun Mayıs ayında 3. çocuğuna hamile olduğunu öğrenecek. Ertuğrul Bey’in üçüncü oğlu Osman Bey dünyaya gelecek. Osman bey dönemi ise Ertuğrul dizisinin 4. sezonu olacak bakalım 4. sezonda da ilk 3  sezon ile yakaladığı başarıyı elde edebilecek mi?

Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul dizisi ile bütünleşmiş bir isim oldu Ertuğrul Bey  senaryo gereği diziden ayrılacak. Ertuğrul Bey dönemi bitip Osman bey dönemi başlayacak. Bu nedenle artık senaryoda Ertuğrul Bey yer almayacak ilerleyen günlerde dizide nasıl sürprizler ortaya çıkacak izleyip Hep birlikte göreceğiz.