Esin Gündoğdu Nasıl Zayıfladı?

Esin Gündoğdu Nasıl Zayıfladı?

2.334 views

Esin Gündoğdu Nasıl Zayıfladı? Show tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Yeni Gelin dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Esin Gündoğdu’nun nasıl zayıfladığı ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Yeni Gelin dizisinden bilgileri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Başrollerinde Mustafa Avkıran, Tolga Mendi, Dağhan Külegeç, Jessica May gibi isimlerin yer aldığı Yeni Gelin dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Esin Gündoğdu ile ilgili merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşıyoruz.

Dizinin oyuncu kadrosunda bulunan ve bir dönem 130 kiloya kadar ulaşan Esin Gündoğdu verdiği kiloların ardından ulaştığı yeni görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yaptığı diyet ile birlikte önemli miktarda kilo veren Esin Gündoğdu ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Esin Gündoğdu Kimdir?

Esin Gündoğdu 1977 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir.  İlk olarak Avrupa Yakası dizisinde rol alan ve oyunculuk kariyerine bu dizi ile merhaba diyen Esin Gündoğdu Baba Oluyorum, Olacak O Kadar, Baba Oluyorum, Merhaba Hayat gibi  yapımlarda da rol almıştır.

Aynı zamanda başrollerinde Şahan Gökbakar’ın yer aldığı Recep İvedik 2 filminde de rol alan Esin Gündoğdu son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan Aşk Yeniden dizisinde Ayfer karakterine hayat vermiştir.