Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73.Bölüm Fragmanı 26 Eylül

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73.Bölüm Fragmanı 26 Eylül

182 views

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73.Bölüm Fragmanı 26 Eylül ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 19 eylül Salı akşamı yayınlanan 72.bölüm ile sevenlerinin karşısında oluyor. Dizinin 73.bölüm fragmanı da merak edilenler arasında yer alıyor. İşte detaylar..

 

Salı akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan ve başrollerinde ise Oktay Kaynarca, Deniz Çakır gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 19 eylül Salı akşamı saat 20.00’de sevenlerinin karşısında oluyor.

Birbirinden önemli gelişmeleri yaşandığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezon ilk bölümünden bilgiler şu şekilde;

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73.Bölüm Fragmanı 26 Eylül

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli tüm işlerini İlyas’a devretmiş ve memleketine yerleşmiştir. Daha sakin bir hayat süren Hızır Çakırbeyli ailesi ile birlikte sorunlardan uzaklaşmayı tercih etmiştir.

Yaşanan bir çok sıkıntının ardından bir nebze olsun huzur bulan Çakırbeyli ailesinin huzurunun kaçacağı günler ise çok yakındır. İntikamının peşine düşen düşmanları Hızır’ı bulurlar.

Ünal Kaplan ve masanın diğer üyeleri ise Hızır’ın masaya gelip oturmasını isterler. CIA ise büyük kıyım için hazırlıklarına devam eder. Olayın farkında olanlar ise Hızır’ın dönüşünü sağlamaya çalışır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her Salı akşamı saat 20.00’de ATV’de!