Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74.Bölüm Fragmanı çıktı mı 3 ekim

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74.Bölüm Fragmanı çıktı mı 3 ekim

226 views

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74.Bölüm Fragmanı çıktı mı 3 ekim ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve yeni sezonda heyecan fırtınası estiren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta 73.bölüm ile yayınlandı. Dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Salı akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle oluyor. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde şok bir ayrılık yaşanmıştı.

Hızır Çakırbeyli’nin ölümünü isteyen CIA kurşunu hedefinden sapar ve Çakırbeyli ailesinin en günahsızlarından olan Zeyno’ya saplanır. Zeyno’nun ölümü bütün aile için şok olmuştur.

26 Eylül Salı akşamı yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74.Bölüm Fragmanı çıktı mı 3 ekim

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde Hızır Çakırbeyli için yola çıkan kurşun hedefini şaşırır ve Zeyno’nun hayatına mal olur. Aile içinden bu kez en günahsız isim aralarından ayrılır.

Meryem kızının ölümünün ardından kızını öldürenlerin kim olduğunu bulmak için elinden geleni yapmaya hazırdır ve bu uğurda aile içerisinde herkes üzerine düşeni yapacaktır.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yayınlandığı takdirde sizlerle birlikte paylaşacağız.