Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 10 ekim

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 10 ekim

204 views

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 10 ekim ATV ekranlarının tartışmasız en çok izlenen dizilerinin başında gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta 74.bölüm ile sevenlerinin karşısında oluyor. İşte diziden bilgiler sizlerle..

 

Salı akşamlarının en çok izlenenleri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Oktay Kaynarca, Deniz Çakır gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezona oldukça hızlı bir giriş yapmıştı.

74.bölüm ile 3 Ekim Salı akşamı yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 10 ekim

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu haftaki bölümünde kızının ölümüne sebebiyet veren düşmanından zor koşullara rağmen intikamını alan Hızır biraz olsun acısını dindirmiş ve kalbini soğutmuştur.

Bunun gerçekleşmesine olanak sağlayan Nevzat ise öldürülenin gizli bir tanık olması nedeniyle devletin gölgesinin artık Çakırbeyliler üzerinde olmayacağını açıkça belirtir. Masaya kabul edilecek isimler artık daha tehlikeli bir konumda olacaklardır.

Yeni bölümü 10 Ekim Salı akşamı yayınlanacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.