Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kenan Çoban Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kenan Çoban Kimdir?

192 views

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kenan Çoban Kimdir? ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Kenan Çoban ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Salı akşamlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi uzun bir aranın ardından yeni sezonuyla sevenlerinin karşısında oldu. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde merak edilen isimlerden bir tanesi de Kenan Çoban oldu.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kenan Çoban Kimdir?

Daha önceden Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde de izleme fırsatı bulduğunuz Kenan Çoban 22 Ocak 1975 tarihinde Elazığ’da dünyaya gelmiştir. 42 yaşında olan ünlü oyuncu Kenan Çoban Elazığ Ticaret ve Meslek Lisesi mezunudur.

Gerçek adı Abdülhey Kenan Çoban olan muhasebecilik, çaycılık, ticaret gibi çeşitli işler yapmıştır. Antalya ve Ankara’da otel işletmeciliği yapan Kenan Çoban atletizm, futbol, tekvando gibi spor dalları ile de uğraşıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile oyunculuk hayatına merhaba diyen ve dizide Abdülhey karakteri ile Polat Alemdar’ın sağ kollarından olan Kenan Çoban daha önceden Kurtlar Vadisi Pusu dizi setinde çeşitli işler yapmıştır.

2014 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Beyaz Karanfil dizisinde rol alan Kenan Çoban son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol almıştır.