Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teoman Birol Üner Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teoman Birol Üner Kimdir?

227 views

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teoman Birol Üner Kimdir? ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosuna katılan ve Teoman karakterini canlandıracak olan Birol Ünel ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Salı akşamlarının en çok izlenen yapımlarından olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonu ile sevenlerine merhaba dedi. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır gibi isimlerin yer aldığı dizide Ece Hakim’in canlandırdığı Zeynep karakterinin vurularak ölmesi ve diziden ayrılması herkesi şok etmişti.

Yeni bölümleriyle her Salı akşamı ekranlarda olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Teoman karakterini canlandıran Birol Üner ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teoman Birol Üner Kimdir?

1961 yılında dünyaya gelen Birol Üner 1968 yılında Almanya’ya göç etmiştir. Hannover’de tiyatro ve müzik yüksek okuluna yazılan Birol Üner 1992 yılında Berlin Tiyatrosunda caligula oyununda yer almıştır.

2000 yılında Fatih Akın’ın yönettiği İm Juli filminde rol alan ve ardından Duvara Karşı filmindeki performansı ile büyük beğeni toplayan Birol Üner bir dönem evsiz kaldığı için sokakta yaşaması gündeme oturmuştu.