Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Nerede Çekiliyor?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Nerede Çekiliyor?

269 views

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Nerede Çekiliyor? ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonuna 19 eylül Salı akşamı yayınlanan bölümü ile merhaba diyor. Dizinin yeni sezonu nerede çekiliyor sorusunun cevabını sizler için yanıtladık. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır gibi isimlerin yer aldığı ve her bölümü merakla takip edilen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonu 19 eylül Salı akşamı yayınlanmaya başlıyor. Sürprizlerle dolu bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden gelişmeleri sizler için hazırlamaya devam ediyoruz.

Dizinin yeni sezonunda Hızır Çakırbeyli ailesi ile birlikte huzur dolu günler geçiriyor. Masadan ayrılan ve işleri kardeşi İlyas’a bırakan Hızır Çakırbeyli’nin günlerini geçirdiği yer ise dikkatleri üzerine çekti diyebiliriz.

 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Nerede Çekiliyor?

Yapımcılığını Raci Şaşmaz’ın üstlendiği ve üçüncü sezonu ile hayranlarının karşısında olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezon çekimleri Karadeniz bölgesinde başladı ve İstanbul’a geçiş yapılarak İstanbul’da devam edilecek.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonunda masadan ayrılan ve ailesi ile birlikte stresten olaylardan uzak bir hayatı tercih eden Hızır ise CIA hedefinde! Bakalım yeni bölüm bizlere neler getirecek sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.