Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zeynep Öldü Mü Ayrıldı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zeynep Öldü Mü Ayrıldı mı?

270 views

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zeynep Öldü Mü Ayrıldı mı? ATV ekranlarının fenomen dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümü ile 19 eylül Salı akşamı sevenlerinin karşısında oldu. Dizinin başrol oyuncularından olan Zeynep karakteri vuruluyor! Peki Ece Hakim diziden ayrılacak mı? İşte detaylar..

 

Salı akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Hızır Çakırbeyli’nin kızı olan Zeynep karakterinin canlandıran Ece Hakim acaba diziden ayrılacak mı?

Bilindiği üzere dizinin fragmanı çok önceden yayınlanmış ve dizide bir kişinin vurulduğu çok belli aşikar bir şekilde açığa çıkmıştı ancak kimin vurulduğu merak ediliyordu. CIA hedefinde olan Hızır’ın vurulduğu tahmin edilirken asıl vurulan kişinin Zeynep olduğu ortaya çıktı.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zeynep Öldü Mü Ayrıldı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin genç isimleri arasında yer alan ve dizinin başından bu yana oyuncu kadrosunda yer alan ve Zeynep karakterini canlandıran Ece Hakim yeni sezonda dizinin oyuncu kadrosunda yer almayacak.

Senaryo gereği diziden ayrılan Ece Hakim Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosundan ayrıldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her Salı akşamı saat 20.00’de ATV’de!