Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zeyno Diziden Ayrıldı mı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zeyno Diziden Ayrıldı mı

661 views

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ilk günden itibaren izleyicinin beğenisini kazanmayı başaran diziler arasında yer almıştır. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ayrılıklar devam ediyor dizinin 2. sezon finali 30 Mayıs Salı akşamı 71 bölüm ile ekranlara geldi. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Hızır Reis’in kızı Zeyno diziye veda etti diziden ayrılan oyuncularının sayısı her geçen gün artarken dizide Zeyno karakterini canlandıran Ece Hakim diziden neden ayrıldı merak konusu oldu.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde sergilediği performans ile Zeyno karakterine hayat veren diziye veda ediyor.. Zeyno Eşkiya Hükümdar Olmaz dizisinde Amerika’ya okumaya gitti senaryo gereği Amerika’ya giden Zeyno karakterini canlandıran Ece hakim gerçek hayatta da Amerika’ya üniversite eğitimi almak için gidiyor dizi ile gerçek hayat aslında aynı nedenlere bağlı bir ayrılık ile karşımıza geldi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır’ın 17 yaşındaki kızı Oğlan Zeyno Zeki güçlü ve duygusal bir karakterini canlandırıyordu. Babası gibi hırçın olan Evin tek kızı Zeyno Amerika’ya okumaya giderek diziden ayrıldı. Diziden  bir bir oyuncular ayrılmaya devam ederken yeni sezonda yeni oyuncuların izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Bakalım Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeni sezonda hangi oyuncular karşımıza çıkacak ve senaryo nasıl bir şekilde ilerleyecektir. hep birlikte izleyeceğiz gelişmeleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.