Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Kim Öldü?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Kim Öldü?

309 views

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Kim Öldü? ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde heyecan devam ediyor. Her hafta Salı akşamı yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da kimin öldüğü sorusunun cevabı sizlerle!

 

İlk olarak 2015-2016 yayın döneminde dizi severlerin karşısında olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi üçüncü sezonuna merhaba dedi. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Salı akşamları reytinglerde zirveye oynamaya devam ediyor.

Dizinin yeni sezonunda oldukça önemli ve çarpıcı gelişmeler yaşandı. Artık yer altı dünyasından uzak durmak isteyen ve işleri kardeşi İlyas’a bırakan Hızır Çakırbeyli ailesi ile birlikte Karadeniz bölgesinde huzurlu günler geçirmektedir.

Bu huzurlu günlere kabus gibi çökecek kişiler elbette olacaktır. Hızır’ın masaya geri dönmesini isteyenler ve Hızır’ın ölmesini isteyenler Hızır’ı rahat bırakmazlar. Hızır’ı öldürmek isteyen düşmanların hedefine Hızır Çakırbeyli vardır.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Kim Öldü?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli’yi öldürmek isteyen kızları Hızır’ın kızı Zeyno’yu vururlar. Aile içerisindeki en masum insanın vurulmasının ardından Çakırbeyli ailesi intikamını alsa da Zeyno’yu geri getirmeyecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her Salı akşamı saat 20.00’de ATV’de!