Eşkıya Yeni Bölüm Fragmanı Çıktı Mı Zeynep ölüyor mu

Eşkıya Yeni Bölüm Fragmanı Çıktı Mı Zeynep ölüyor mu

253 views

Eşkıya Yeni Bölüm Fragmanı Çıktı Mı Zeynep ölüyor mu ATV ekranlarının merakla beklenen dizileri arasında yer alan ve halk arasında kısaltması ile Eşkıya olarak da bilinen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi birbirinden sürpriz gelişmeleri ile 19 eylül Salı akşamı başladı. Dizinin yeni bölüm fragmanı çıktı mı merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Salı akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde heyecan sürüyor. Dizinin yeni sezon bölümünde önemli gelişmeler yaşandı. CIA tarafından takip edilen Hızır Çakırbeyli’nin kızı Zeynep vuruluyor!

Yeni bölüm ile 19 eylül Salı akşamı yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü ise 26 eylül Salı akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı takdirde sizlerle paylaşacağız.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin önemli isimlerinden olan Ece Hakim diziden ayrılıyor. Sürpriz bir şekilde Çakırbeyli ailesi içinde vurulan kişi olan Zeynep Çakırbeyli senaryo gereği ölüyor ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır’ın masaya dönüşü de Zeynep’in intikamı için olacak. Gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.