Esra Erol Bebeğini Neden Kaybetti?

Esra Erol Bebeğini Neden Kaybetti?

162 views

Esra Erol Bebeğini Neden Kaybetti? ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Esra Erol’da programının sunucusu olan Esra Erol ile ilgili en çok merak edilenler arasında bebeğini neden kaybettiği konusu yer alıyor. Konu ile ilgili ünlü sunucunun eşi açıklamalarda bulunmuştu. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden Esra Erol’da programının sunucusu Esra Erol geçtiğimiz dönemlerde bebeğini kaybetmişti. Esra Erol’un bebeğini neden kaybettiği ile ilgili bir çok soru gelirken eşi Ali Özbir konuya açıklık getiren önemli açıklamalarda bulunmuştu. İşte o açıklamalar;

 

Esra düşük yapmadı. Ölü çocuğu dünyaya getirecekti, müdahale edildi. Bunu size anlatmak istemedi. Uzman doktorlarla çalıştık. En az zararla atlatsın diye psikologlarla konuşuldu. Esra şu an harap durumda? Bu psikolojideki bir insana yüklenmek doğru mu?

 

Normal doğum yaptı, çocuk ölü doğdu. Cumartesi sabahı eve getirdik. Psikologlarla konuşuldu. ‘Pazartesi yayına çıkılabilir’ dendi. Yanında 60-70 kişi çalışıyor. Esra bunu düşündü, sağlık açısından bir sorun olmadığını da öğrenince yayına çıktı.Esra kötü bir şey mi yaptı? Üzerinden 10 gün geçse tamam diyeceğim. Ama daha çok yeni… İşinin başına geçti. Çalışmak ibadet değil mi?

 

Türkiye’de by-pass olup ayağa kalkan insanlar var. Esra’nın psikolojisini düşünmüyor musunuz? Hayatımda ilk defa bir yayına bağlandım. Esra’nın bu kadar üzüldüğünü görünce ben müdahale ettim…

 

Esra çalışmaya çalışıyor, bundan daha güzel bir şey olabilir mi? ah ah vah vah 15 gün yayına çıkamam” deseydi daha mı iyi olacaktı.

 

Esra hassas bir dönemden geçiyor… İşe gidip kafasını dağıtıyor. Evde kalıp kendisini dinlemesini istemedik. Uzmanları dinledik, onların dediğini yaptık.