Esra Erol Berkay Coşkuner Babası Kim Dna Testi Sonucu

Esra Erol Berkay Coşkuner Babası Kim Dna Testi Sonucu

324 views

Esra Erol Berkay Coşkuner Babası Kim Dna Testi Sonucu ATV ekranlarının sevilen programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Esra Erol’da programının gündem ana maddelerinden bir tanesi de ailesini arayan Berkay Coşkuner oldu. DNA testi yaptıran Berkay Coşkuner’in babasının kim olduğu merak ediliyor. İşte detaylar..

 

9 yıllık izdivaç programı serüveninin ardından reality program sunmaya başlayan ve her bölümü hafta içi her gün reytinglerde üst sıralarda yer alan Esra Erol ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşıyoruz.

Geçtiğimiz haftalarda programa katılan isimlerden olan Berkay Coşkuner yıllar sonra ailesinin kendisini evlatlık edindiğini açıklamış ve gerçek ailesinin kim olduğunun peşine düşeceğini açıklamıştı.

 

Esra Erol Berkay Coşkuner Babası Kim Dna Testi Sonucu

Bu gelişmelerin ardından Berkay Coşkuner’in gerçek babası olduğunu iddia eden bir beyefendi canlı yayına bağlanmış ve Berkay Coşkuner’den af dilemişti. Bunun üzerine Berkay Coşkuner de Dna testi yapma kararı almıştı.

34 yaşında olan ve 14 Eylül günü programa dahil olan Berkay Coşkuner’in babasının kim olduğu ilerleyen günlerde açıklanacak. Bizler de sizlerle birlikte gelişmeleri paylaşacağız.

Esra Erol’da hafta içi her gün saat 16.20’de ATV’de!