Esra Erol Berkay Kimdir Berkay Sezgin Babasını Arıyor

Esra Erol Berkay Kimdir Berkay Sezgin Babasını Arıyor

304 views

Esra Erol Berkay Babası ile Yıllar Sonra Görüştü! ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden programlar arasında yer alan Esra Erol’da ile ilgili tüm bilgiler sizlerle olmaya devam ediyor. Programa katılan ve ailesini arayan Berkay babası ile yıllar sonra görüştü ve stüdyodaki herkes duygu dolu anlar yaşadı! İşte detaylar..

 

Son yılların tartışılan formatlarından olan izdivaç programları RTÜK kararı ile bitince Esra Erol farklı bir format ile sevenlerinin karşısına çıkmaya başladı. Çözülemeyen vakalara el al atan ve yardım isteyen kişilere yardımcı olmaya çalışan Esra Erol’un konuklarından bir tanesi de Berkay’dı.

Ailesini arayan ve bu konuda Esra Erol ile ekibinden yardım isteyen Berkay yıllar sonra babası ile görüştü. Babası canlı yayına telefonla bağlandı ve oğlundan af diledi. Bu anlarda ise stüdyodaki herkes duygu seline kapıldı.

 

Esra Erol Berkay Babası ile Yıllar Sonra Görüştü!

14 Eylül 2017 Perşembe günü yayınlanan programda babasını bulan Berkay yıllardır hiç ortalıkta gözükmeyen babası ile telefonda konuştu. Oğlundan af dileyen baba karşısında Esra Erol ise şaşkınlığını gizleyemedi.

Reytinglerde önemli bir sonuç elde eden Esra Erol’un yeni formatı ise başarı ile devam ediyor. Berkay’ın yanı sıra farklı ailelere ve kişilere de yardım eden Esra Erol’un programı hafta içi her gün ATV ekranlarında olmaya devam edecek.