Esra Erol Berke İnstagram Kullanıcı Adı

Esra Erol Berke İnstagram Kullanıcı Adı

533 views

Esra Erol Berke İnstagram Kullanıcı Adı ATV ekranlarının fenomen programları arasında yer alan Esra Erol’da programı ile ilgili çok konuşulan konuları sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz sezon Caner ile dünya evine giren ve bu sezon zorla evlendirildiklerini iddia eden Berke ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Hafta içi her gün sevenlerinin karşısında olan ve her bölümü merakla takip edilen Esra Erol’da programı yoluna devam ediyor. Geçtiğimiz sezon izdivaç programı olarak yayınlanan ve bu sezon format değiştirerek reality program olarak yayınlanan Esra Erol’da programında Berke şoku yaşanıyor.

Geçtiğimiz sezon izdivaç programında Caner ile dünya evine giren Berke geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Caner ile zorla evlendirildiklerini açıklamıştı. Esra Erol da bu iddianın ardından açıklama yapmış ve Berke’ye sert bir yanıt vermişti.

 

Esra Erol ile evlilik polemiğine giren Berke’yi Instagram üzerinden de kolayca takip edebilirsiniz. Instagram içerisinde Berke şeklinde arattığını takdirde en çok aranılanlar ve en çok takipçiler içerisinde en başta çıkan Berke’yi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Esra Erol’da hafta içi her gün saat 16.20’de ATV’de!