Esra Erol Carolin Kimdir Seda Avcı İnstagram Hesabı

Esra Erol Carolin Kimdir Seda Avcı İnstagram Hesabı

417 views

Esra Erol Carolin Kimdir Seda Avcı İnstagram Hesabı ATV ekranlarında yayınlanmaya devam  eden reality program Esra Erol’da programında konuşulan ve sonucu en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kendini Carolin olarak tanıtan Seda Avcı ile kuaför murat’ın arap saçına dönen evliliği ve Seda Avcı’nın Murat’ı dolandırıp dolandırmadığı konusu oldu. Seda Avcı ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden Esra Erol’da programında ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Sezon başında farklı bir formatla çıkan Esra Erol’un yakından irdelediği ilk konu kuaförlüğünü yapan Murat ile kendini Carolin olarak tanıtan Seda Avcı’nın evliliği olmuştu.

Kuaför Murat katıldığı Esra Erol’da programında eşinin kendisini terk ettiğini ve çocuğunu da göstermediğini savundu.

 

Esra Erol Carolin Kimdir Seda Avcı İnstagram Hesabı

Seda Avcı ile Kuaför Murat yaptıkları evlilikte Seda Avcı kendini ilk olarak Caroline adında birisi olarak tanıtmış. Murat’ın anlattıklarına göre kendini ilk olarak bir iş adamının kızı olarak tanıtan Seda Avcı’nın 3 aylık bebeğinin Murat’tan olmadığı iddia ediliyor.

Canlı yayına bağlanan ve Seda Avcı’nın yakın arkadaşı olan Yasemin Hanım da Seda Avcı’nın evlilikten 15 gün önce çantasında hamilelik testi bulundurduğunu belirtti. Yapılan DNA testi ile birlikte bebeğin kimden olduğu belli olacak. Seda Avcı’nın instagram hesabını ise belirleyemediğimiz için sizlerle paylaşamadık.