Esra Erol Caroline’in bebeğinin babası Kim Belli Oldu mu?

Esra Erol Caroline’in bebeğinin babası Kim Belli Oldu mu?

320 views

Esra Erol Caroline’in bebeğinin babası Kim Belli Oldu mu? ATV ekranlarının sevilen reality programı hafta içi her gün yayınlanmaya devam ediyor. Esra Erol’ün kuaförü olan Murat ile Caroline arasında yaşanan bebek krizinde son nokta kondu. Peki bebeğin gerçek babası kim? İşte detaylar..

 

9 sene boyunca izdivaç programı ile sevenlerinin karşısında olmaya devam eden Esra Erol yeni formatı ile birlikte sevenlerinin karşısında oluyor. Esra Erol’da programında bu sezon ilk günden bu yana konuşulan konulardan bir tanesi de Kuaför Murat ile Caroline’nin yaşadığı evlilik ve bu evlilik içerisinde yaşanan krizler olmuştu.

Kendini Caroline olarak tanıtan ve gerçek ismi Seda Avcı olan Caroline’in kendisini kandırdığını ve 3 aylık bebeğinin de babasının kendisi olmadığını iddia eden Murat’ın bu iddialarının ardından Seda Avcı’nın yakın arkadaşlarından olan Yasemin Hanım da canlı yayına bağlandı ve kuaför Murat ile yaşanan evlilikten 15 gün önce Seda Avcı’nın çantasında hamilelik testinin olduğunu belirtti.

 

Bu iddialar ve söylemlerin ardından DNA testi yapılmasına karar verildi ve sonucun açıklanmasını beklenmeden Seda Avcı bebeğin gerçek babasının Murat Özbostan olduğunu açıkladı.

Daha önceden Kısmetse Olur programına katılan Murat Özbakan’ın Seda Avcı ile ilişkiye girdiği ve bebeğin babası olduğu iddiaları karşısında Özbakan da bu iddiaları net bir dille yalanladı. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak göreceğiz.