Esra Erol Hamile Mi Çocuğu mu Olacak?

Esra Erol Hamile Mi Çocuğu mu Olacak?

296 views

Esra Erol Hamile Mi Çocuğu mu Olacak? ATV ekranlarında yayınlanan ve kendi ismini taşıyan Esra Erol’da programını sunan Esra Erol ile ilgili son günlerde en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de hamile mi sorusu oldu. Bizler de sizler için bu sorunun cevabını verdik. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Esra Erol’da programını başarıyla sunan Esra Erol ile ilgili merak edilen soruları sizler için cevaplıyoruz. Ünlü sunucu hakkında en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de üçüncü çocuğuna hamile olup olmadığı sorusu oldu.

 

Esra Erol Hamile Mi Çocuğu mu Olacak?

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında sunuculuk yapan Esra Erol 12 Mayıs 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir ve 35 yaşındadır. 2 Temmuz 2010 tarihinde Kürt İdris lakaplı mafya babasının oğlu olan Ali Özbir ile dünya evine giren Esra Erol’un şuanda 2 tane erkek evladı bulunuyor.

23 Temmuz 2011 tarihinde İdris Ali isminde bir erkek evladı dünyaya gelen Esra Erol’un 21 Kasım 2015 tarihinde de Ömer adında ikinci erkek evladı dünyaya gelmiştir.

Evliliğinin 7. Senesi içerisinde olan Esra Erol geçtiğimiz dönemlerde üçüncü çocuğunu bekliyordu ancak bebeğini düşürdüğünü eşi Ali Özbir açıklamıştı. Ünlü sunucu şuanda hamile değil. Bu yönde bir haber olursa sizlerle paylaşacağız.