Esra Erol Instagram Hesabı

Esra Erol Instagram Hesabı

321 views

Esra Erol Instagram Hesabı  ATV ekranlarının sevilen yapımları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Esra Erol’da ile ilgili tüm merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Esra Erol’un instagram hesabı ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

9 yıl boyunca izdivaç programı yapan ve izdivaç programı denilince akıllara gelen ilk isimler arasında bulunan Esra Erol bu sene RTÜK tarafından alınan karar ile birlikte izdivaç programından farklı bir formata geçiş yaptı.

Zor durumda kalanlara yardım eden, bitmek üzere olan evlilikleri kurtarmak isteyen ve çözülmemiş durumları inceleyen bir format haline gelen Esra Erol’da programı hafta içi her gün saat 16.20’de ATV ekranlarında olmaya devam ediyor.

Sunumunu Esra Erol’un üstlendiği Esra Erol’da programı ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Esra Erol’a instagram üzerinden ulaşmak ve instagramda takip etmek için esraerol kullanıcı adıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Yeni formatı ile yayınlanan Esra Erol’un öne çıkan konularından bir tanesi kuaför Murat ile Karoline arasında yaşananlar oldu. Kendisini Karoline olarak tanıtan ve Murat ile evlendikten sonra doğan çocuğun başka birinden olduğunu belirten Karolin ile Murat’ın evliliklerinde yaşanan sorunlar Esra Erol’da programında ele alınıyor.

Öte yandan son sezonunda Esra Erol’un izdivaç programında yer alan ve evlenen Caner ile Berke’nin de bitmek üzere olan evlilikleri Esra Erol aracılığı ile kurtarılacak mı ilerleyen günlerde göreceğiz.