Esra Erol Kaç Yaşında Kimdir Hayatı Biyografisi

Esra Erol Kaç Yaşında Kimdir Hayatı Biyografisi

242 views

Esra Erol Kaç Yaşında Kimdir Hayatı Hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Esra Erol’un sunumuyla gerçekleşen Esra Erol’da programından bilgiler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Programın sunucusu olan Esra Erol’un hakkında merak edilenler ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Her bölümü merakla takip edilen Esra Erol’da programı reytinglerde üst sıralarda yer almaya devam ediyor. Yeni formatı ile sevenlerinin karşısında olan Esra Erol’da programının sunucusu olan Esra Erol ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

9 yıldır izdivaç programı sunan ancak RTÜK tarafından alınan karar ile birlikte izdivaç programların kaldırılmasının ardından reality program sunmaya başlayan Esra Erol’un hakkında merak edilenler iu şekilde;

 

Esra Erol Kaç Yaşında Kimdir Hayatı

Esra Erol 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Talk Show sunucusu olan ve dizi oyunculuğu da yapan Esra Erol 35 yaşındadır. Boğa burcu olan Esra Erol 5 kız kardeşin ortancasıdır. Aslen Sinoplu olan Esra Erol babasının polis olması ve Kütahya’ya tayininin çıkması ile birlikte ilkokul, orta okul ve liseyi Kütahya’da bitirmiştir.

Maltepe Üniversitesi diksiyon-spikerlik kurslarına katılan ve Marmara Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünde eğitim alan Esra Erol 20 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile dünya evine girmiştir. Esra Erol’un bu evliliğinden İdris Ali ve Ömer adında iki erkek evladı vardır.

Cennet Mahallesi, Kalp Gözü gibi dizilerde rol alan ve aynı zamanda çeşitli sinema filmlerinde rol alan Esra Erol Esra Erol’da programını sunmaktadır.