Esra Erol Kaç Yaşında Yaşı

Esra Erol Kaç Yaşında Yaşı

257 views

Esra Erol Kaç Yaşında Yaşı Hafta içi her gün ekranlarda olan ve reytinglerde üst sıralarda yer alan Esra Erol’da ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte oluyor. Programın sunumunu üstlenen Esra Erol’un yaşı ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan izdivaç programı ile tam 9 yıl boyunca sevenlerinin karşısında olan Esra Erol bu sene RTÜK tarafından alınan karar ile birlikte izdivaç programlarının kaldırılması ile birlikte format değiştirdi ve artık farklı olayları ele alıyor.

Bitmek üzere olan evlilikleri ele alan, yıllardır kavuşamayan yakınları kavuşturan ve çözülemeyen meseleleri inceleyen Esra Erol’da programı her bölümü merakla takip ediliyor. Programın sunumunu üstlenen Esra Erol ile ilgili en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de Esra Erol’un yaşı oldu.

 

Esra Erol Kaç Yaşında Yaşı

Esra Erol 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Dizi oyuncusu ve sunucu olan Esra Erol 35 yaşındadır. Boğa burcu olan Esra Erol Ali Özbir ile 2 Temmuz 2010 tarihinde evlenmiştir ve 2 tane erkek evladı vardır.

Cennet Mahallesi, Kalp Gözü, Tuzak gibi dizilerde rol alan Esra Erol uzun yıllardır çeşitli kanallarda izdivaç programı sunduktan sonra şuanda reality programı sunmaya başlamıştır.