Esra Erol Kuaförü Murat ve Karısı Seda Avcı Hakkında Bilnmeyenler

Esra Erol Kuaförü Murat ve Karısı Seda Avcı Hakkında Bilnmeyenler

424 views

Esra Erol’un Kuaförü Murat’ın Karısı Seda Avcı Kimdir? ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan yeni format Esra Erol’da ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyoruz. Programın günlerdir konuşulan konusu olan Esra Erol’un kuaförü olan Murat’ın yaşadıkları ile ilgili haberimiz ve Murat’ın karısı olan Seda Avcı ile ilgili merak edilenler sizlerle..

 

Geçtiğimiz sezon izdivaç programı olarak yayınlanan ancak RTÜK tarafından alınan karar ile izdivaç programı olarak değil de format değiştirerek farklı bir formatta yayın yapan Esra Erol’da programının ilk konuklarından bir tanesi de Esra Erol’un kuaförü olan Murat’ın yaşadıkları oldu.

Programda eşinin kendisini terk edip gittiğini çocuğunu da göstermediğini belirten Murat başvuru yaparak olayları tüm yaşananları ile anlattı. Murat’ın anlattıklarına göre eşi Seda Avcı kendisini ilk olarak ünlü bir iş adamının kızı olarak tanıttı.

Ardından avukat olduğunu söyleyen ve ismini Karolina olarak belirten Seda Avcı Murat ile evlendi. Bu evlilikten ise Seda Avcı ve Murat’ın 3 aylık bir bebeği var.

 

Murat ise DNA testi yaptırdı ve bu bebeğin Murat ile Seda’nın bebeği olup olmadığı sorusu akıllara takıldı. Bakalım sonuç ilerleyen günlerde ne çıkacak göreceğiz. Canlı yayına bağlanan Seda’nın arkadaşı olan Yasemin Hanım ise Murat ile tanışmadan önce Seda’nın çantasında bir hamilelik testi olduğunu iddia etti.