Esra Erol Saati Kaçta Başlıyor?

Esra Erol Saati Kaçta Başlıyor?

286 views

Esra Erol Saati Kaçta Başlıyor? ATV ekranlarının en çok izlenen ve gelişmelerinin merakla takip edildiği programları arasında yer alan Esra Erol ile ilgili gelişmeler ve merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Sevilen programın saat kaçta başladığı sorusunun cevabını sizler için hazırladık. İşte detaylar..

 

Ülkemizin sevilen sunucuları arasında yer alan Esra Erol’un sunumuyla yayınlanmaya devam eden Esra Erol’da programında heyecan sürüyor. Sezon başından bu yana dikkat çekici olayları ele alan ve değişen formatı ile de reytinglerde üst sıralarda yer alan Esra Erol’da programı hakkında merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor.

Esra Erol’da programında kuaför Murat ve kendini Caroline olarak tanıtan Seda Avcı’nın yaşadıkları ve iddia edilenler programa damgasını vurmaya devam ediyor.

 

Esra Erol’un kuaförü olan Murat’ın iddialarına göre Seda Avcı kendisini ünlü bir iş adamının kızı olarak tanıttı ve ismini de Caroline olarak gösterdi. Üç aylık bir bebeği bulunan Caroline’in bebeğinin öz babasının kendisi olmadığını belirten Murat’ın bu iddiaları üzerine de DNA testi yapıldı.

Sonuçlar öncesinde Seda Avcı bebeğinin gerçek babasının Murat Özbakan olduğunu açıkladı. Bakalım bu konu hakkında ilerleyen günlerde neler yaşanacak.

 

Birbirinden önemli olayları ele alan ve reytinglerde üst sıralarda bulunan Esra Erol’da programı hafta içi her gün canlı yayınla saat 16.20’de ATV’de!