Esra Erol Whatsapp Numarası İhbar Hattı

Esra Erol Whatsapp Numarası İhbar Hattı

296 views

Esra Erol Whatsapp İhbar Hattı Numarası ATV ekranlarının sevilen programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Esra Erol’da programı ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Programın Whatsapp ihbar hattı ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olan ve incelediği olaylarla gündeme gelen Esra Erol’da programından bilgiler sizlerle oluyor. Yıllardır yakınlarını göremeyen kişilere yardımcı olan, bitmek üzere olan evlilikleri kurtarmaya çalışan ve kördüğüm olmuş meseleleri çözmek için çaba gösteren Esra Erol’da programına sizler de Whatsapp ihbar hattı ile ulaşabilirsiniz.

Esra Erol’da programına en çok damgasını vuran olaylardan bir tanesi kuaför Murat ile eşi Karolin’in yaşadığı evlilik olmuştu. Yeni sezonun ilk gününden itibaren konuşulan konulardan olan bu evlilikte kuaför Murat kendini Karolin olarak tanıtan Seda Avcı’nın kendisini kandırdığını belirtmiş ve çocuğun da kendisinden olmadığını belirtmişti.

 

Bu iddialar üzerine Seda Avcı’nın yakın arkadaşlarından olan  Yasemin Hanım da canlı yayına bağlandı ve Seda Avcı’nın evlenmeden 15 gün önce çantasında bir hamilelik testi olduğunu söylemişti.

Seda Avcı da bu iddialar üzerine bebeğinin Murat Özbakan’dan olduğunu açıklamıştı. Esra Erol’a Whatsapp üzerinden ulaşacağınız numara 0545 975 05 06’dır.

Esra Erol’da programı hafta içi her gün saat 16.20’de!