Esra Erol Yeşim Akıncı Kimdir Psikolog Yeşim Akıncı

Esra Erol Yeşim Akıncı Kimdir Psikolog Yeşim Akıncı

917 views

Esra Erol Yeşim Akıncı Kimdir Psikolog Yeşim Akıncı ATV ekranlarının sevilen programları arasında yer alan Esra Erol’da programı yayınlanmaya devam ediyor. Programda yorumları ile renk katan ve yol gösteren psikolog Yeşim Akıncı ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam eden reality formatındaki Esra Erol’da devam ediyor. Her bölümünde ilgi çeken durumları ele alan ve çözüm getirme çabasında olan Esra Erol’un sunumuyla yayınlanan programın öne çıkan isimlerinden bir tanesi de psikolog olan Yeşim Akıncı.

Programdaki isimlere biraz daha yol göstermek ve programa katılan isimlerin ruh halleri hakkında yorum yapmak için programda bulunan Yeşim Akıncı izleyenlerin dikkatini çeken birisi oldu. Bizler de sizler için Yeşim Akıncı ile ilgili bilgileri hazırladık.

 

Esra Erol Yeşim Akıncı Kimdir Psikolog Yeşim Akıncı

1976 yılında İzmir’de dünyaya gelen ve kendi psikolog danışmanlık şirketini 2010 yılında kuran Yeşim Akıncı aynı zamanda köşe yazarlığı yapmaktadır. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümü mezunu olan Yeşim Akıncı psikolojik danışmanlık ve rehberlik üzerine yüksek lisans gelişim psikolojisi üzerine de doktora yapmıştır.

Esra Erol’da programında yaptığı yorumlarla renk katan Yeşim Akıncı’ya ulaşabilmek için 0532 264 96 14 nolu telefondan ya da akinciyesim@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.