Fatih Dizisi Kenan İmirzalıoğlu Bölüm Başı Ne Kadar Kazanacak?

Fatih Dizisi Kenan İmirzalıoğlu Bölüm Başı Ne Kadar Kazanacak?

213 views

Fatih Dizisi Kenan İmirzalıoğlu Bölüm  Başı Ne Kadar Kazanacak? Kanal D ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan ve Ocak 2018’de yayın hayatına merhaba diyecek olan Fatih dizisinin başrollerinde yer alacak Kenan İmirzalıoğlu’nun dizide ne kadar kazanacağı da belli oldu. İşte detaylar..

 

Son dönemlerde sıkça rastladığımız tarih dönemlerini ele alan dizilere bir yenisi daha ekleniyor. Çağ kapatıp başka bir çağı açan İstanbul’u fethedip Osmanlı Devleti topraklarına katan ve Osmanlı Devleti’nin öne çıkan padişahlarından olan Fatih Sultan Mehmed Han’ın döneminin ele alınacağı Fatih dizisinin oyuncu kadrosunda Kenan İmirzalıoğlu yer alacak.

Kenan İmirzalıoğlu’nun yanı sıra Fatih dizisinde Funda Eryiğit, Toprak Sağlam, Ertan Saban, Duygu Boztepe, Sevinç Meşe gibi isimler de yer alacak.

Dizide Fatih Sultan Mehmed Han’ı canlandıracak olan Kenan İmirzalıoğlu’nun diziden ne kadar kazanacağı sorusu da belli oldu.

 

Fatih Dizisi Kenan İmirzalıoğlu Bölüm  Başı Ne Kadar Kazanacak?

Fatih dizisinde bölüm başı ücret alacak olan Kenan İmirzalıoğlu her bölüm için 350 bin TL ücret alacak. Rekor bir ücrete Fatih dizisinde rol alacak olan Kenan İmirzalıoğlu’nun dizi için stil değiştirdiği ve saçlarını sıfıra vurduğu belirtiliyor.

2018 yılının Ocak ayında başlayacak olan Fatih dizisi ile ilgili bilgileri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.