Fatih Dizisi Nerede Çekiliyor?Fatih Oyuncuları Kimlerdir?

Fatih Dizisi Nerede Çekiliyor?Fatih Oyuncuları Kimlerdir?

180 views

2017 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Fatih dizisi için kolları sıvadı Fatih dizisi �İstanbul’un tarihi mekanları ve Bursa Karacabey’de kurulan özel bir platoda gerçekleştirilecek. Kenan İmirzalıoğlu ve Çetin tekindor’un başrollerini paylaşacağız 03 Medya imzalı tarihi dizi Fatih için titiz bir çalışma başlatıldı.

Fatih dizisi Kenan İmirzalıoğlu ve Çetin Tekindor gibi iki Usta ismin bir araya geldiği muhteşem bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Sıfır içmedi imzalı yeni dizi Fatih için longoz ormanları tercih edildi. Fatih dizisi tarihi bir dizi olacak Çok önemli Kırklareli İğneada mevkiinde bulunan longoz ormanlarında dizinin seti için çalışmalar başlatıldı.

Kırklareli İğne adada bulunan longoz ormanlarının tarihi dokusu ve güzel doğası İstanbulluların son yıllarda en çok tercih edildiği yerler arasında yer alıyor. Tuba Büyüküstüniçinde diziden teklif götürüldü ancak, henüz net bir cevap bulunmuyor. Fatih dizisinde Kenan İmirzalıoğlu Fatih Sultan Mehmet karakterini canlandıracak seni çok ince eleyip sık dokuyor dizinin senaristi ise Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu tarafından kaleme alınıyor. 2018 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen Fatih dizisi için meraklı bekleyiş sürüyor .

Longoz Ormanları Nerededir?

Longoz, derelerin getirdiği kumların birikerek dere ağzını kapatması sonucu akarsuyun biriktiği yerde oluşan çok özel bir ekosistemdir. Bölge artık turistik bir mekan haline geldiği için oteller ve restoranlar vardır.