Fatih Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Fatih Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

197 views

Fatih Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu  Hazırlıklarına bir süredir devam edilen ve Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Fatih dizisi ile alakalı soruları cevaplamaya devam ediyoruz. Yakında  başlayacak olan dizinin oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Ülkemizin en çok izlenen kanalları arasında yer alan Kanal D’den yepyeni bir dizi daha geliyor. Hazırlıklarına tüm hızıyla devam edilen Fatih dizisinin oyuncu kadrosunda Ezel, Karadayı, Acı Hayat, Deli Yürek gibi dizilerde başrol oynayan Kenan İmirzalıoğlu yer alacak. Bölüm başı 350 bin TL Kazanacak olan İmirzalıoğlu Fatih dizisi için imaj değişikliğine gitti.

Ocak 2018’de Kanal D ekranlarında başlayacak olan Fatih dizisinin başrol oyuncularından Kenan İmirzalıoğlu tarihin en büyük imparatorluklarından bir tanesi olan Osmanlı Devleti’nin tarihinde önemli bir yer edinmiş olan Fatih Sultan Mehmed Han’ı canlandıracak.

 

Fatih Sultan Mehmed Han’ın dönemini ele alacak olan Fatih dizisinde Metin Akpınar, Çetin Tekindor, Altan Erkekli, Gürkan Uygun, Funda Eryiğit, Burak Tamdoğan, Ertan Saban, Duygu Boztepe, Sevinç Meşe gibi isimler yer alacak.

Fatih dizisinde merakla beklenen Bizanslı Theodora karakterini canlandıracak olan isim de belli oldu. Ülkemizin önde gelen isimleri arasında yer alan Toprak Sağlam Fatih dizisinde Theodora karakteri ile dizi severlerin karşısında olacak.

Fatih dizisi yakında Kanal D ekranlarında!