Fazilet Hanım ve Kızları 17.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 7 Ekim

Fazilet Hanım ve Kızları 17.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 7 Ekim

276 views

Fazilet Hanım ve Kızları 17.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 7 Ekim Star Tv’nin ilgiyle takip edilen yapımlarından olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 16.bölüm ile 30 eylül cumartesi günü yayınlandı. İşte haberin detayları..

 

Cumartesi akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde heyecan devam ediyor. Yeni sezonda da ilgi çekici gelişmelerle yaşanmaya devam eden Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde dul kaldıktan sonra evlatlarına hem analık hem de babalık yapan ve onları iyi yetiştirmek için çabalayan Fazilet Hanım ile kızlarının hikayesi ele alınıyor.

30 Eylül Cumartesi günü 16.bölüm ile yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Fazilet Hanım ve Kızları 17.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 7 Ekim

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin bu hafta yayınlanan bölümünde Selin yaşadığı buhran sonucunda Ece’yi boğmaya kalkar. Ece ile Selin arasında yaşanan bu olay sonrasında yalıda adeta şok etkisi yaşanır.

Zor durumda kalan Ece’nin yardımına koşan isim Fazilet Hanım olurken Selin ise yalıda daha fazla kalamaz. Fazilet yaşanan bu olaydan sonra Ece’yi egemenlerin yanına bırakmamakta kararlıdır ve gerekeni yapacaktır.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.