Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi 2.Sezon Tanıtım Fragmanı

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi 2.Sezon Tanıtım Fragmanı

199 views

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi 2.Sezon Tanıtım Fragmanı Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin beklenen 2.sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte detaylar..

Oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Mahir Günşıray, Tolga Güleç, Afra Saraçoğlu, Alp Navruz ve Hazal Türesan gibi isimlerin yer aldığı ve normal sezon içerisinde cumartesi akşamlarında sevenlerinin karşısında olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yeni sezon hazırlıklarına başlandı.

Çekimlerine başlanan ve Eylül ayında Star Tv ekranlarında olması planlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 2.sezon tanıtım fragmanı da yayınlandı.

 

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi 2.Sezon Tanıtım Fragmanı
Geçtiğimiz sezon kısa süre içerisinde adından sıkça bahsettiren ve her bölümü merakla takip edilen Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği yönetmen koltuğunda da Gökçen Usta’nın oturduğu Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yeni bölümleriyle Eylül ayında Star Tv ekranlarında olmaya devam edecek.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin sezon finali bölümünde Sinan gerçeği söylemek için tüm cesaretini toplar ancak Nil’in intiharı her şeyi değiştiren gelişme olmuştu.
Öte yandan Ece’nin hamile olduğunu öğrenen Fazilet Hanım da acı gerçekle yüzleşmek zorunda kalmıştır. Fazilet’in kızını kurtarmak için girdiği yol ise Egemen ailesinin hayatını değiştirmek üzeredir!