Feride Hilal Akın Estetik Burnu

Feride Hilal Akın Estetik Burnu

2.480 views

Feride Hilal Akın Estetik Burnu Show Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden diziler arasında yer alan Yeni Gelin dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Feride Hilal Akın’ın burnundan olduğu estetik ameliyatının ardından estetikli burnu şu saatlerde en çok aratılanlar arasında yer alıyor. İşte detaylar..

 

Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Yeni Gelin dizisi ile ilgili bilgileri paylaşıyoruz. Mustafa Avkıran, Tolga Mendi, Jessica May gibi isimlerin yer aldığı Yeni Gelin dizisinde ön plana çıkan isimlerden bir tanesi de Feride Hilal Akın oldu.

Dizide Şirin karakterini canlandıran Feride Hilal Akın ile ilgili kişisel bilgiler şu şekilde;

 

Feride Hilal Akın Kimdir?

Enbe Orkestrası ile birlikte seslendirdiği Bilir mi? Şarkısı ile gündeme gelen ve iyi bir giriş yapan Feride Hilal Akın 18 Haziran 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Yeni Gelin dizisinde canlandırdığı Şirin karakteri ile birlikte oyunculuğa da adım atan Feride Hilal Akın 25 yaşındadır. Son dönemlerin popüler isimleri arasında yer alan Feride Hilal Akın’ın estetik ameliyatından sonra burnu en çok aratılanlar arasında yer alıyor.

Yeni Gelin dizisi ile ilgili merak edilenleri ve fazlasını sizlerle birlikte paylaşacağız.