Feride Hilal Akın Estetiksiz Hali

Feride Hilal Akın Estetiksiz Hali

1.329 views

Feride Hilal Akın Estetik Hali Yeni bölümleriyle cumartesi akşamlarının renkli dizileri arasında yer alan Yeni Gelin dizisinde bir bölümün daha sonuna geliniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve şirin karakterini canlandıran Feride Hilal Akın’ın estetik ameliyatından sonraki hali de merak edilenler arasında yer alıyor. İşte detaylar..

 

Geçtiğimiz sezondan bu yana her bölümü reyting rekorları kıran Yeni Gelin dizisi yeni sezona da güzel bir şekilde devam ediyor. Önemli isimleri oyuncu kadrosunda barındıran Yeni Gelin dizisinin oyuncularından bir tanesi de Feride Hilal Akın.

Son dönemlerin başarılı seslerinden olan ve Yeni Gelin dizisi ile birlikte oyunculuğa da adım atan Feride Hilal Akın’ın estetik ameliyatından sonraki hali de çok aratılıyor.

 

Feride Hilal Akın Estetiksiz Hali

Yeni Gelin dizisi ile birlikte ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Feride Hilal Akın Enbe Orkestrası ile birlikte seslendirdiği Bilir Mi? Şarkısıyla da hızlı bir giriş yapmıştı. 18 Haziran 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen 21 yaşındaki başarılı ismin internet üzerinde seslendirdiği parçalar tıklanma rekorları kırıyor.

Yeni Gelin dizisinde Hazar’ın kardeşi Şirin karakterini canlandıran Feride Hilal Akın dizideki enerji dolu karakteri ve performansı ile de izleyenlerden tam not alıyor.