Fi Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Fi Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

195 views

Fi Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Son dönemlere damga vuran dizilerden bir tanesi de Fi dizisi oldu. Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Ozan Güven gibi isimlerin yer aldığı ve interaktif ortamda yayınlanan Fi dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak sorusunun cevabı sizlerle!

 

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve interaktif ortamda Puhu Tv’de yayınlanan Fi dizisinin oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Büşra Develi, Berrak Tüzünataç gibi isimler yer alıyor.

İlk sezonu ile çok konuşulan ve her bölümü merakla takip edilen Fi dizisi yurt dışına kadar çıkmayı başardı. Türkiye’de gösterdiği başarılı performansın ardından Fi dizisi Güney Kore’de de yayınlanacak.

Her bölümü 60 dakika olan ve heyecanla takip edilen Fi dizisinde Serenay Sarıkaya ile Mehmet Günsür arasında geçen sahneler de büyük ses getirmişti. Yeni sezonda da puhu tv’de yayınlanacak olan Fi dizisinin yeni sezon tarihi netlik kazandı.

 

Fi Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren ve yeni sezonda da yayında olacak Fi dizisi son olarak 12.bölüm ile sezon finali yapmıştı. Dizinin yeni sezon bölümü olan 13.bölümü 6 Ekim Cuma günü yayınlanacak. Fi dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.