Geçmişin İntikamı Oyuncu Kadrosu,Aslan Batur Kaç Yaşında?

Geçmişin İntikamı Oyuncu Kadrosu,Aslan Batur Kaç Yaşında?

190 views

Limon yapım, yepyeni bir dizi ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanırken dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri merak konusu oldu.Geçmişin intikamı isimli dizinin senaryosu ünlü kalemlerden çıkarken yönetmeni konusunda henüz bir açıklama gelmedi.Geçmişin intikamı dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri kimlerdir işte merak edilen soruların yanıtları sizler için haberimizde…

Televizyon ekranlarına yepyeni bir dizi daha geliyor limon yapım imzalı geçmişin intikamı isimli dizinin konusu büyük ses getirecek gibi görünüyor. Dizinin konusuna baktığınızda cinayetten dolayı hapse atılan aslanın adaleti arama peşine verdiği mücadele konu alınıyor. Aslan Batur kendi halinde yaşayan 30 yaşında biridir güvendiği ve babası gibi değer verdiği Kabadayı şevketin konteyner limanını işletir. Aslan üzerine kalan cinayet suçundan dolayı cezaevine düşer bu suçu üzerine akrabaları atmıştır. Hiç bilmediği dayısı uyuşturucu mahyasızdır yıllar sonra bilmediği geçmişi ile yüzleşmeye başlar. Aslan gayrimeşru bir çocuk olup annesi tarafından daha kundaktaki şirkete verilir. Şevket aslanı ailesinden saklar ancak Kader yıllar sonra karşı karşıya getirir. Aslan cezaevinden çıktıktan sonra Ortalık fena karışır.

  Geçmişin intikamı dizisi oyuncuları

Ahmet Kural Aslan Batur

Yasemin Ellen

Olgun Şimşek

Erkan Can

Ediz

Geçmişin intikamı dizisi için anlaşılan oyuncu listesi şimdilik saydıklarımızla sınırlıdır.Dizinin yeni oyuncuları hakkında gelişmeleri öğrendiğiniz takdirde sitemiz üzerinden sizlere aktarmaya devam edeceğiz.