Gelin Evi 29 Eylül Son Bölüm Haftanın Finali Birinci Kim Oldu?

Gelin Evi 29 Eylül Son Bölüm Haftanın Finali Birinci Kim Oldu?

370 views

Gelin Evi 29 Eylül Son Bölüm Haftanın Finali Birinci Kim Oldu? Show Tv ekranlarının  sevilen yarışma programları arasında yer alan Gelin Evi programında heyecan haftanın finali bölümü ile devam ediyor. 29 Eylül Cuma günü yayınlanan son bölümünde bütün puanlar belli oluyor. İşte detaylar..

 

Geçtiğimiz sezondan bu yana her bölümü merakla takip edilen Gelin Evi programında bu hafta Kayseri’ye gidildi. Birbirinden iddialı 5 gelin haftanın finalinde verilecek olan büyük ödül kimin olacak sorusunun cevabı belli oluyor.

Gelin Evi programı 390.bölümü ile 29 Eylül Cuma günü haftanın finali bölümü ile ekranlarda oluyor. Gelin Evi programında hafta içi her gün bir gelinin evinde toplanılıyor. Çeyizler açılıyor, düğün, kına, nişan, kız isteme, balayı videoları izleniyor ve fotoğraflarına bakılıyor. Gidilen evler inceleniyor. Bütün bunlar yapıldıktan sonra gün sonunda verilen puanlarla birlikte haftanın birincisi belli oluyor ve büyük ödülün sahibi oluyor.

 

29 Eylül Cuma günü 390.bölüm ile yayınlanıyor. Haftanın finalinde Gelin Evi programının birincisi olacak isim belli olacak. Henüz belli olmayan Gelin Evi programında birinci olan ismi sizlerle paylaşacağız.

Bu hafta Kayseri’ye konuk olan Gelin Evi programı her hafta farklı bir şehre gidiyor ve izleyenlerinin karşısında oluyor. Gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşacağız.