Gelin Evi 387.Bölüm Fragmanı 26 Eylül Salı

Gelin Evi 387.Bölüm Fragmanı 26 Eylül Salı

294 views

Gelin Evi 387.Bölüm Fragmanı 26 Eylül Salı  Show Tv ekranlarının sevilen yarışma programları arasında yer alan Gelin Evi programında heyecan yeni hafta yeni gelin yarışmacılarla birlikte devam ediyor. 387.bölüm ile 25 eylül Salı günü ekranlarda oluyor. İşte haberin detayları..

 

Her bölümü merakla ve ilgi ile takip edilen gündüz kuşağı programlarından bir tanesi de Gelin Evi diyebiliriz. Geçtiğimiz sezonun ardından bu sezona damgasını vuran Gelin Evi programı 25 eylül pazartesi günü başlayan yeni haftada Kayseri’ye gidiyor. Bu hafta Kayseri’de olacak Gelin Evi’nde 5 yeni gelin hünerlerini sergileyecekler.

İlk olarak 25 eylül pazartesi günü 20 yaşında öğretmen ve 4 aylık gelin olan Fatma Abacı’nın evine konuk olan gelinler Kayseri mutfağına ve geleneklerine dair ne varsa Gelin Evi programında gösterecekler.

 

Gelin Evi 387.Bölüm Fragmanı 26 Eylül Salı

Gelin Evi programı 387.bölümü ile haftanın ikinci günü olan 26 eylül Salı günü ekranlarda olacak. İlk gününde Fatma Abacı’nın evinde konuk olan gelinler Fatma Hanım’ın düğün, nişan, kına gecesi fotoğraf ve videolarına göz attılar.

Ardından yapılan yemeklerden de tadan gelinler oldukça keyifli bir sohbetin ardından yapılan puanlandırma ile birlikte gün sonunda Fatma Abacı’nın puanını belirlediler.

Gelin Evi hafta içi her gün saat 13.00’de yeni bölümleriyle Show TV’de!