Gelin Evi Bu Hafta Kimin Evinde Fatma Abacı Kimdir Show tv 25...

Gelin Evi Bu Hafta Kimin Evinde Fatma Abacı Kimdir Show tv 25 eylül 2017

512 views

Gelin Evi 25 Eylül Pazartesi Fatma Abacı Kimdir? Show Tv ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan Gelin Evi’nde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta beş gelinin büyük ödül için birbirleriyle yarıştıkları Gelin Evi’inde 25 eylül pazartesi günü Fatma Abacı’nın evine gidiliyor. Peki Fatam Abacı kimdir? İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam eden Gelin Evi yarışması ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz sezon içerisinde en çok izlenen gündü kuşağı programlarından olan Gelin Evi bu sezona da oldukça iyi bir başlangıç yapmış durumda.

Gelin Evi’nde her hafta 5 gelin birbirlerinin evine konuk oluyor. İkramlar yapılıyor, çeyizler açılıyor, düğün, kına gecesi, nişan videoları izleniyor, fotoğraflara bakılıyor, evin incelenmesi ve yapılan sohbet, eleştirinin ardından günün sonunda puanlamalar yapılıp güne nokta koyuluyor.

25 eylül pazartesi günü saat 13.00’de yeni yarışmacıları ile birlikte hayranlarının karşısında olan Gelin Evi programında Fatma Abacı’nın evine konuk olunuyor. Bizler de Fatma Hanım ile ilgili öne çıkanları sizlerle paylaştık.

 

Gelin Evi 25 Eylül Pazartesi Fatma Abacı Kimdir?

Gelin Evi programının bu bölümünde evine konuk olunan Fatma Abacı henüz 4 aylık evlidir. 20 yaşında öğretmen olan Fatma Abacı’nın evine konuk olan diğer gelinler bakalım nasıl bir puanlama ile değerlendirme yapacaklar göreceğiz.