Gelin evi kayseri bu hafta shov tv Fatma Abacı

Gelin evi kayseri bu hafta shov tv Fatma Abacı

328 views

Gelin evi yepyeni bölümleri ile ekranlara damgasını vurmaya devam ediyor. Gelin Evi’nin bu yepyeni bölümünde 4 aylık evli Fatma Abacı’nın evine konuk olunuyor. Fatma hanımın çeyizlerine düğün videolarına, altınlarına, evde misafirlerini nasıl ağırladığına bakılacak ve buna göre puan verilecek.
Gelin Evi yarışmasında bu hafta Fatma Abacı’nın misafirlerine hediyesi hepsini çok mutlu ediyor. Fatma Abacı hanım ikram masasında yemek takımından sofra örtülerine kadar her bir detayı büyük beğeni kazanacak.
Gelin Evi prgramı bu hafta Kayseri gelinlerine misafir oluyor. Kayseri’nin eşsiz mutfağını sergileyecek gelin adayları bakalım nasıl bir performans sergileyecek. Gelin Evi programında Fatma Abacı Kayseri gelini olarak sergilediği performansında kaç puan alacak merak ediliyor.
Oldukça çekişmeli bir yarışma olacağa benzeyen Gelin Evi Kayseri bölümünde Fatma Abacı çeyizi ile oldukça iddialı. En son çıkanları aldığını iddia eden Fatma Abacı sarmaları, köfteleri, tatlıları, yemekleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.
Fatma Abacı Gelin Evinde bu haftanın en iddialı gelinleri arasında. Bakalım eşi ile nasıl tanıştı. Nasıl sunumlar yapacak. Evi ve çeyizi ile merak uyandıran Fatma Abacı Gelin Evi yarışmasında merakları uyandırdı. Hep birlikte Gelin Evi yarışmasında izleyerek göreceğiz. 25 Ağustos Gelin Evi neler oldu merak ediyorsanız Fatma Abacı’nın evini ve aldığı puanları merak ediyorsanız doğru sayfadasınız.