Gençlik Başımda Duman Dizisi 3.Bölüm 30 Eylül Cumartesi

Gençlik Başımda Duman Dizisi 3.Bölüm 30 Eylül Cumartesi

352 views

Gençlik Başımda Duman Dizisi 3.Bölüm 30 Eylül Cumartesi Yeni sezonda yeni dizi hamleleri ile dikkatleri üzerine çeken TV8 ekranlarının yeni dizisi Gençlik Başımda Duman ilk iki bölümü ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte dizi ile ilgili haberimizin detayları..

 

Acun Ilıcalı yönetiminde genellikle yarışma programı endeksli yoluna devam eden TV8 yeni sezonda ise dizilerle birlikte izleyenlerinin karşısında olmaya devam ediyor. Her cumartesi ve her Pazar günü saat 16.00’da yeni bölümleriyle ekranlarda olacak Gençlik Başımda Duman dizsi ilk iki bölümü ile 23 eylül cumartesi ve 24 eylül Pazar günü yayınlandı.

Bir dönem Kanal D ekranlarının sevilen programlarından olan Kısmetse Olur programının gelin ve damat adaylarının başrollerinde yer aldığı Gençlik Başımda Duman dizisinde Batuhan Cimilli, Nur Ertaş, Emre Ubeyli, Mehtap Taşkıran, Cansel Çördük gibi isimler yer alıyor.

TV8’in bir diğer dizi hamlesi de Aşk-ı Roman dizisi olmuştu. Show Tv ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel programının adaylarından olan Solmaz, Kaan, Gürkan, Cansel, Nurullah, Anıl gibi isimlerin yer aldığı Aşk-ı Roman dizisi reytinglerde tutunamadığından dolayı final kararı almıştı.

Gençlik Başımda Duman dizisinin 3.bölümü 30 Eylül Cumartesi günü saat 16.00’da yayınlanacak. Dizi ile ilgili bilgileri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.