Gençlik Başımda Duman Dizisi Neden Final Yaptı Niçin Bitti?

Gençlik Başımda Duman Dizisi Neden Final Yaptı Niçin Bitti?

346 views

Gençlik Başımda Duman Dizisi Neden Final Yaptı Niçin Bitti? Genel olarak eğlence programları ile sevenlerinin karşısına çıkan TV8’in yeni sezondaki dizi ataklarından bir tanesi olan Gençlik Başımda Duman dizisi erken final yaparak sevenlerine veda etti. Peki Gençlik Başımda Duman dizisi neden bitti? İşte detaylar..

 

Acun Ilıcalı tarafından satın alınarak yoluna eğlence programları, yarışma programları ile devam eden ve reytinglerde üst sıralarda yer alan TV8 ekranlarının yeni sezon kozlarından bir tanesi de günlük dizileri olmuştu ancak evdeki hesap çarşıya uymadı diyebiliriz.

Geçtiğimiz sezon Evleneceksen Gel’de boy gösteren Solmaz, Kaan gibi isimlerin başrollerinde yer alan Aşk-ı Roman dizisinin ardından Kısmetse Olur programının öne çıkan isimlerinin yer aldığı Gençlik Başımda Duman dizisi de final yaptı.

 

Gençlik Başımda Duman Dizisi Neden Final Yaptı Niçin Bitti?

Acun Ilıcalı’nın günlük dizi projelerinden bir tanesi olan Gençlik Başımda Duman dizisi her cumartesi ve her Pazar günü yeni bölümleriyle ekranlarda oluyordu.

Kısmetse Olur programının gelin ve damat adaylarının başrollerinde yer aldığı Gençlik Başımda Duman dizisi ilk iki bölümü ile yayınlanmıştı. İki bölümü ile reytinglerde kötü sonuç veren Gençlik Başımda Duman dizisinin bitimi iyi reytingler alamaması nedeniyle yaşandı.

Gençlik Başımda Duman dizisi yeni bölümleri ile YouTube üzerinden yayınlanacak.