Gençlik Başımda Duman Dizisi Reytingleri Nasıl Yayından Kaldırılacak Mı?

Gençlik Başımda Duman Dizisi Reytingleri Nasıl Yayından Kaldırılacak Mı?

291 views

Gençlik Başımda Duman Dizisi Reytingleri Nasıl Yayından Kaldırılacak Mı? TV8 ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan Gençlik Başımda Duman dizisi hafta sonları cumartesi ve Pazar günleri ekranlarda oluyor. Peki dizinin reytingleri nasıl durumda? İşte detaylar..

 

Genellikle eğlence programlarının ağırlıklı olarak yayınlandığı ve dizi politikasını pek de benimsemeyen TV8 ekranlarının son dönemlerdeki dizilerinden bir tanesi de Gençlik Başımda Duman dizisi olmuştu. Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur programının gelin ve damat adaylarının başrollerinde yer aldığı Gençlik Başımda Duman dizisi her cumartesi ve Pazar akşamı sevenlerinin karşısında oluyor.

Başrollerinde Batuhan Cimilli, Emre Ubeyli, Mehtap Taşkıran, Cansel Çördük gibi isimlerin yer aldığı Gençlik Başımda Duman dizisi ilk iki bölümü ile yayınlandı ve reyting sonuçları da açıklandı.

 

Gençlik Başımda Duman Dizisi Reytingleri Nasıl Yayından Kaldırılacak Mı?

Evlilik programlarının kaldırılmasının ardından programlarda yer alan adayların oyunculuklarını yaptıkları diziler TV8 ekranlarda olmaya başlamıştı. Bu dizilerden bir tanesi de Aşk-ı Roman dizisi olmuştu.

Evleneceksen Gel programının başrollerinde yer aldığı Aşk-ı Roman dizisi reytinglerde istenileni veremedi ve final yaptı. Bir diğer dizi ise Gençlik Başımda Duman dizisi oldu.

İlk iki bölümü ile ekranlarda olan Gençlik Başımda Duman dizisinin reyting sonuçlarında 0,69 oranı ile 82.sırada yer aldığı belirtiliyor. Dizinin bu sonuçlarla erken final yapması bekleniyor.