Gençlik Başımda Duman Oyuncuları-Kısmetse Olur’un Dizisi

Gençlik Başımda Duman Oyuncuları-Kısmetse Olur’un Dizisi

216 views

Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Gençlik başımda duman dizisi ilk bölümü 21 ağustos Pazartesi günü izleyici karşısına çıkacak .Büyük bir heyecanla beklenen kısmetse olur dizisi için geri sayım başladı. Gençlik başımda duman oyuncu kadrosu hakkında merak edilen detayları haberimizde hazırladık.

Kısmetse olur evlilik programının yeni sezonda dizi formatında ekranlara geliyor olması izleyicinin dikkatini çekti. Kısmetse olur isim değiştirerek dizi formatında yayınlanacak Gençlik başımda duman ismi ile kısmetse olur yarışmacıların yer alacağı dizinin çekimleri temmuz ayında başladı. Çekimler Gerçekçi olması açısından ilk bölümü finalisti olan Nur ve Batuhan çiftinin doğum görüntüleri de yer aldığı Gençlik başımda duman dizisi kısmetse olur da yer alan gelin ve damat adayları kendi karakterlerini canlandıracak. Ancak senaristin yazdığı senaryo oynanacak oyuncular gerçek hayatı senaryo ile birleştirecek. Daha önce kısmetse olur dizisi Gençlik Başımda Duman dizi hakkında bir çok dedikodu çıktı. Prodüksiyon halk tarafından yapılır istenilen kısmetse olur yarışması Gençlik başımda duman dizisi olarak ağustos ayı sonunda ekranlara dönecek.

Gençlik başımda duman dizisinin çekimleri Temmuz ayında başladı. Polonezköy’de devam eden çekimler için 5 farklı alan kiralandı dizinin çekimlerinin başlamasından ardından ismi ne karar verilemedi. daha önce Gençlik Ateşi olarak duyurulan sonrasında kısmetse olur dizisi olarak kararlaştıran dizinin son olarak Gençlik başımda duman ismi ile kalmasına karar verildi.