Gitara Benzeyen Dört Telli Minik Enstrüman Ukulele’nin Anlamı Nedir?

Gitara Benzeyen Dört Telli Minik Enstrüman Ukulele’nin Anlamı Nedir?

235 views

Gitara Benzeyen Dört Telli Minik Enstrüman Ukulele’nin Anlamı Nedir? ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan Büşranur Hanım 30.000 TL değerindeki Gitara Benzeyen Dört Telli Minik Enstrüman Ukulele’nin Anlamı Nedir? Sorusu ile karşı karşıya ve cevabı merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Murat Yıldırım’ın sunumuyla ekranlarda olan Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni bölümü ile 7 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanıyor. Aslen Mardinli olan ve kabin memuru olan Büşranur Hanım 30.00 TL değerindeki Gitara Benzeyen Dört Telli Minik Enstrüman Ukulele’nin Anlamı Nedir? Sorusu ile karşı karşıya.

Gitara Benzeyen Dört Telli Minik Enstrüman Ukulele’nin Anlamı Nedir? Sorusunda şıklarda Zıplayan pire, dans eden yengeç, kıvrılan balık ve uçan sincap seçenekleri yer alıyor.

Gitara Benzeyen Dört Telli Minik Enstrüman Ukulele’nin Anlamı Nedir? sorusunun cevabı için Büşranur Hanım çift joker cevap hakkını kullanmamayı tercih etti.

Gitara Benzeyen Dört Telli Minik Enstrüman Ukulele’nin Anlamı Nedir? sorusunun cevabı zıplayan pire anlamına gelmektedir.