Güldür Güldür Show Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak yayın günü

Güldür Güldür Show Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak yayın günü

197 views

Güldür Güldür Show Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak yayın günü Show Tv ekranlarının sevilen programları arasında yer alan ve hayatın içinden alınan konuları farklı bir bakış açısıyla eğlenceli bir şekilde sunan Güldür Güldür Show’un yeni sezonu ile ilgili hazırladığımız haberin  detayları sizlerle..

 

Yapımcılığını BKM Film’in üstlendiği Güldür Güldür Show programı son olarak Haziran ayında yayınlanan sezon finali bölümü ile ekranlarda olmuştu.  Bölüm içerisinde yayınlanan her skeci ile izleyenlerini kahkahalara boğan Güldür Güldür Show programının yeni sezon hazırlıkları ise tamamlandı.

Hayatın içinde geçen olaylara farklı bir bakış açısıyla bakan ve izleyenleri eğlendiren program Güldür Güldür Show’un yeni yayın dönemi ilk bölüm tarihi ve yeni yayın günü de belli oldu.

 

Güldür Güldür Show Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak yayın günü

Uzun yıllardır Show Tv’nin bünyesinde bulunan ve kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, İrem Sak, Çağlar Çorumlu gibi isimleri barındıran Güldür Güldür Show yeni sezon yeni bölümleri ile sevenlerinin karşısında olmaya hazırlanıyor.

Yeni sezonda yayın günü değişen Güldür Güldür Show 4 eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show Tv ekranlarında olacak. Geçtiğimiz sezon Cuma günleri yayınlanan ve bu sezon yayın gününde değişikliğe gidecek olan programın yeni yayın günü Çarşamba olarak değiştirildi.